Народ знає, що робить, і дуже любить Україну, - Порошенко про віче "Зупинимо капітуляцію!"


П’ятий президент України Петро Порошенко назвав багатотисячне віче "Зупинимо капітуляцію!" правильною реакцією українського народу на дії влади

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Об этом сообщает krot-n.info со ссылкой на СМИ.

"Народ знає, що робити. І те, що сьогодні народ так проводить неділю, означає, що він знає, що робить, і він дуже любить Україну... Ми все правильно робимо. І те, що ви сьогодні тут, це абсолютно правильне рішення", — сказав Порошенко під час віче на Майдані Незалежності.

Він підкреслив, що "формула Штайнмаєра" написана в Кремлі, а прізвище Штайнмаєра до неї "приліплене", а сам німецький політик про це не знав.

"Ніхто сенсу цієї формули не знає, і після того, як події відбуваються зараз, і знати не буде. Це суто російський сценарій", — заявив Порошенко.

П’ятий президент України також заявив, що розведення військ по усій лінії фронту буде помилковим як з політичної, так і з військової точки зору.

"Особливо зараз, коли вони говорять, що вони збираються відступати на всій лінії — це точно ні з військової, ні з політичної точки зору робити не можна", — сказав Порошенко.

  • За інформацією Національної поліції, у віче "Зупинимо капітуляцію!" на Майдані Незалежності взяли участь 10 тисяч людей.
  • Учасники віче "Зупинимо капітуляцію!" на Майдані Незалежності висунули українській владі шість ключових вимог.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/narod_znaye_scho_robyt_i_duzhe_lyubyt_ukrayinu_poroshenko_pro_viche_quotzupynymo_kapitulyaciyuquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя