Проти глави РНБО Данилюка можуть відкрити кримінальне провадження, – НАЗК


Сьогодні, в день оприлюднення інформації про відставку секретаря РНБО Олександра Данилюка, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції були розглянуті два питання про корупційні правопорушення в його деклараціях.

За даними видання « Страна», був узгоджений проект рішення про затвердження обґрунтованого висновку щодо виявлення ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією, і напрямку вирішення «Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік (виправленої), поданої Данилюком Олександром Олександровичем, міністром фінансів України» в Національне антикорупційне бюро.

Крім того, НАЗК проголосувала також за аналогічний проект рішення по декларації Данилюка за 2016 рік.
І саме в цей день і з’явилася інформація про те, що Данилюк подав заяву про відставку. Відзначимо, що рішення НАЗК можуть стати підставою для відкриття кримінального провадження щодо Данилюка.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/policy/proty-hlavy-rnbo-danyliuka-mozhut-vidkryty-kryminalne-provadzhennia-/” Об этом сообщает radyvyliv.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя