Безгосподарність Каспрука. Міський голова не хоче, щоб приміщення Нацбанку передали громаді Чернівців

Виконком хоче, щоб колишня будівля Нацбанку належала громаді міста. Єдиний хто проти цього, – міський голова Олексій Каспрук. Об этом сообщает ukr-space.in.ua со ссылкой на СМИ.


І якщо зрозуміти його безгосподарську позицію раніше, коли його однопартійці по «Народному фронту» просили цю будівлю передати «Ощадбанку», ще хоч якось можна було, то чому тепер Каспрук проти того щоб приміщення передали громаді міста, незрозуміло.


Міський голова стверджує, що приміщення ніколи не належало громаді і завжди було державним. Але ж воно може належати чернівчанам, якщо Кабмін змінить рішення своїх попередників, які передали будівлю у червні Пенсійному фонду. Та Каспруку це чомусь не потрібно.


Під час голосування звернення виконкому до уряду та парламенту з проханням передати приміщення громаді міста, міський голова не підтримав його. Та члени виконкому більше переймаються долею Чернівців і підтримали це звернення.
Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/09/25/bezhospodarnist-kaspruka-miskyj-holova-ne-hoche-schob-prymischennya-natsbanku-peredaly-hromadi-chernivtsiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя