Павло Розенко: "Петро Порошенко Ми повинні подолати барєри на шляху..."

Павло Розенко в facebook:

Петро Порошенко Ми повинні подолати барєри на шляху якісної освіти наших дітей! Об этом сообщает vidgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Переконаний, що кожна школа в Україні має бути інклюзивною та створювати всі умови безбарєрного доступу до навчання дітей з особливими потребами у звичайних школах разом з усіма учнями.

Цього ми прагнемо у створенні Новий Освітній Простір # НОП , який реалізуємо спільно з Міністерство освіти і науки України . Ми розробили стандарти НОП, у яких також враховано вимоги до архітектурної доступності ... . Долучайтеся до створення шкіл, в яких хочеться навчатися!

- с Volodymyr Groysman , Геннадій Зубко , Лілія Гриневич Lilia Hrynevych , Павло Розенко , Oleksandr Saenko , Наталья Кулик , Юрий Васильченко , Леся Диденко Lesia Didenko , Diana Dzigora , Неля Ковалюк , Helen Molodanova , Анатолий Нечепорчук Anatol Necheporchuk , Віта Павлів , Влад Повшедныи Vlad Povshednyi , Mykola Rubchak , Yura Chukhriy , Наталия Козловская , Павел Ждан , Міністерство соціальної політики України

Інклюзія нерозривно повязана з нашим європейським вибором. Важливо, щоб діти з особливими потребами могли соціалізуватися і відчувати себе повноправними громад ... янами нашої фантастичної держави.

Радий підписати Закон Про внесення змін до Закону України Про освіту щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

Переконаний, він стане важливим кроком у запровадженні європейських підходів у розвитку освіти, відкриє нові перспективи для наших дітей.Павло Розенко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя